AKSA Süper Lig, AKSA 1.Lig ve AKSA A2 Ligleri’nde 5.haftanın programı belli oldu.
Program şöyle;
Tarih | Stat | Ev Sahibi Takım | Skor | Misafir Takım | Hakemler |
---|---|---|---|---|---|
22.10.2021 18:30 |
Lefke 16 Ağustos Stadı | Lefke TSK |
– Detaylar |
Binatlı YSK |
|
23.10.2021 |
Karaoğlanoğlu Orhan Dural Stadı | Merit Alsancak Yeşilova SK |
– Detaylar |
Gönyeli SK |
|
23.10.2021 |
Güzelyurt Üner Berkalp Stadı | Baf Ülkü Yurdu |
– Detaylar |
Doğan Türk Birliği |
|
23.10.2021 |
Lefkoşa Şht. Hüseyin Ruso Stadı | Küçük Kaymaklı TSK |
– Detaylar |
Mağusa Türk Gücü |
|
24.10.2021 |
Paşaköy 100. Yıl Stadı | Mesarya SK |
– Detaylar |
Girne Halk Evi |
|
24.10.2021 |
Girne 20 Temmuz Mete Adanır Stadı | Türk Ocağı Limasol |
– Detaylar |
Yenicami AK |
|
24.10.2021 |
Gazimağusa Dr. Fazıl Küçük Stadı | Yonpaş Dumlupınar TSK |
– Detaylar |
Cihangir GSK |
|
24.10.2021 |
Lefkoşa Atatürk Stadı | Göçmenköy İYSK |
– Detaylar |
Hamitköy ŞHSK |
AKSA 1.Lig
Tarih | Stat | Ev Sahibi Takım | Skor | Misafir Takım | Hakemler |
---|---|---|---|---|---|
23.10.2021 |
İskele Cumhuriyet Stadı | L. Gençler Birliği SK |
– Detaylar |
Maraş GSK |
|
23.10.2021 |
Mormenekşe Cemal Balses Stadı | Mormenekşe GBSK |
– Detaylar |
İncirli SK |
|
23.10.2021 |
Dörtyol Adem Nural Stadı | Dörtyol SK |
– Detaylar |
Karşıyaka ASK |
|
23.10.2021 |
Lefkoşa Atatürk Stadı | China Bazaar Gençlik Gücü TSK |
– Detaylar |
Esentepe KKSK |
|
24.10.2021 |
Görneç Üç Şehitler Stadı | Görneç KSK |
– Detaylar |
Yeniboğaziçi DSK |
|
24.10.2021 |
Çatalköy Nihat Bağcıer Stadı | Düzkaya KOSK |
– Detaylar |
Miracle Değirmenlik SK |
|
24.10.2021 |
Bostancı Tahsin Mertekçi Stadı | Yalova SK |
– Detaylar |
Çetinkaya TSK |
|
24.10.2021 |
Çanakkale Muharrem Döveç Stadı | Çanakkale TSK |
– Detaylar |
Bostancı Bağcıl SK |
AKSA A2 Süper Lig
Tarih | Stat | Ev Sahibi Takım | Skor | Misafir Takım | Hakemler |
---|---|---|---|---|---|
23.10.2021 |
Karaoğlanoğlu Orhan Dural Stadı | Merit Alsancak Yeşilova SK |
– Detaylar |
Gönyeli SK |
|
23.10.2021 |
Güzelyurt BÜY Alpay Volkan Ant. Sahası | Baf Ülkü Yurdu |
– Detaylar |
Doğan Türk Birliği |
|
23.10.2021 |
Lefke 16 Ağustos Stadı | Lefke TSK |
– Detaylar |
Binatlı YSK |
|
23.10.2021 |
Lefkoşa Şht. Hüseyin Ruso Stadı | Küçük Kaymaklı TSK |
– Detaylar |
Mağusa Türk Gücü |
|
24.10.2021 |
Dörtyol Adem Nural Stadı | Mesarya SK |
– Detaylar |
Girne Halk Evi |
|
24.10.2021 |
Girne Pia Bella Sahası | Türk Ocağı Limasol |
– Detaylar |
Yenicami AK |
|
24.10.2021 |
Maraş Necip Halil Kartal Stadı | Yonpaş Dumlupınar TSK |
– Detaylar |
Cihangir GSK |
|
24.10.2021 |
Göçmenköy Stadı | Göçmenköy İYSK |
– Detaylar |
Hamitköy ŞHSK |
AKSA A2 1.Lig
Tarih | Stat | Ev Sahibi Takım | Skor | Misafir Takım | Hakemler |
---|---|---|---|---|---|
23.10.2021 |
İskele Cumhuriyet Stadı | L. Gençler Birliği SK |
– Detaylar |
Maraş GSK |
|
23.10.2021 |
Mormenekşe Cemal Balses Stadı | Mormenekşe GBSK |
– Detaylar |
İncirli SK |
|
23.10.2021 |
Dörtyol Adem Nural Stadı | Dörtyol SK |
– Detaylar |
Karşıyaka ASK |
|
23.10.2021 |
Lefkoşa Attila Topaloğlu Sahası | China Bazaar Gençlik Gücü TSK |
– Detaylar |
Esentepe KKSK |
|
24.10.2021 |
Görneç Üç Şehitler Stadı | Görneç KSK |
– Detaylar |
Yeniboğaziçi DSK |
|
24.10.2021 |
Çatalköy Nihat Bağcıer Stadı | Düzkaya KOSK |
– Detaylar |
Miracle Değirmenlik SK |
|
24.10.2021 |
Bostancı Tahsin Mertekçi Stadı | Yalova SK |
– Detaylar |
Çetinkaya TSK |
|
24.10.2021 |
Çanakkale Muharrem Döveç Stadı | Çanakkale TSK |
– Detaylar |
Bostancı Bağcıl SK |