GenelManşetPolisiye – Adli

Çiğdem Aydın’dan oğlu için duygulandıran mesaj

Lefkoşa'da geçirdiği trafik kazası sonucu ağır yaralanan, gazeteci Çiğdem Aydın'ın 19 yaşındaki oğlu Sami Sevinç, yarın ameliyata diriyor. Çiğdem Aydın, "Oğlum ölümle yüz yüze geldi. Yarın büyük bir operasyon geçirecek. Tüm sevenlerimizin dualarını bekliyorum” dedi.

Lefkoşa’da  27 Mart 2024 tarihinde,  22 yaşındaki Doğukan Yiğit Ünlü’nün, Bedrettin Caddesi üzerinde yönetimindeki MC 594 plakalı araç ile batı istikametine doğru seyrettiği sırada, karşıdan gelen ve düz giden araçlara öncelik hakkı vermeden dikkatsizce Yzb. Tekin Yurdabak Caddesine dönüşe geçmesi sonucu, o esnada Bedrettin Demirel Caddesi’de doğu istikametine doğru kavşağa gelen 19 yaşındaki Sami Sevinç yönetimindeki VL 213 plakalı motosiklete çarpıştığı kazanın yankıları sürüyor.
Kaza sonucu ağır şekilde yaralanan motosiklet sürücüsü Sami Sevinç’in kafatasında iki bölgede kırık meydana gelirken, beyin kanaması, sol bacağında parçalı kırık ve köprücük kemiği kırığı teşhisi ile yoğun bakımda tedavi altına alınmıştı. Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Devlet Hastanesi’nde tedavisi devam eden Sami Sevinç, yarın ameliyata girecek.

Annesi Çiğdem Aydın’dan teşekkür mesajı

Ameliyet öncesi Sami Sevinç için aranan A RH (-) kanın hızlı bir şekilde bulunması ise mutluluk verdi. Sami Sevinç’in annesi, Gündem Kıbrıs Genel Yayın Yönetmeni Gazeteci Çiğdem Aydın, aranan kanın hızlı bir şekilde bulunmasında seferber olan herkese teşekkür etti. Aydın, kazanın meydana geldiği günden bu yana gerek arayarak gerekse de ziyarete gelerek destek olan herkese teşekkür etti.

“Bu kaza hepimizi derinden sarstı”

Çiğdem Aydın, “Yaşanan bu kaza hepimizi derinden sarstı. Oğlum ölümle yüz yüze geldi. Yarın büyük bir operasyon geçirecek. Tüm sevenlerimizin dualarını bekliyorum” dedi.  Öte yandan araç sürücüsü zanlı Doğukan Yiğit Ünlü’nün, Sami Sevinç Lefkoşa Dr. Burhan Nalbantoğlu Hastanesi’nde operasyonda iken, Lefkoşa Kaza Mahkemesi’ne teminat talebi ile çıkarılacak olması üzerine Çiğdem Aydın, “Oğlum yarın büyük bir operasyon geçirecek ve ameliyattan çıkıp sağlıklı bir şekilde kendine gelmeden zanlının teminata bağlanma talebi ile mahkeme huzuruna çıkarılacak olması bizde büyük bir yara açacaktır” ifadelerini kullandı. (Kamalı HABER)

Diğer Haberler