EkonomiGenelKıbrısManşet

Creditwest’ten Kıbrıs Türk Çiftçiler Birliği’ne nezaket ziyareti

Kuzey Kıbrıs’ın lider bankası Creditwest Bank, her yıl olduğu gibi bu yıl da ülkede tarım, çiftçi ve hayvancılık sektörünün ve tüm paydaşlarının sürdürülebilir kalkınması için çalışmaya devam ediyor.

Kuzey Kıbrıs’ın lider bankası Creditwest Bank, her yıl olduğu gibi bu yıl da ülkede tarım, çiftçi ve hayvancılık sektörünün ve tüm paydaşlarının sürdürülebilir kalkınması için çalışmaya devam ediyor.

FİKİR ALIŞVERİŞİ VE İŞ BİRLİĞİ SÖZÜ

Creditwest Bank ve Kıbrıs Türk Çiftçiler Birliği yetkilileri geçtiğimiz gün iki kurum arasında var olan iş birliğinin büyüyerek devam etmesi konusunda fikir alışverişi yapmak üzere bir araya geldi. Kıbrıs Türk Çiftçiler Birliği’nde gerçekleşen toplantıya Creditwest Bank Genel Müdürü Mazher Zaheer, Akdoğan Şube Müdürü Emine Naimoğulları ve pazarlama ekibi ile Kıbrıs Türk Çiftçiler Birliği Başkanı Mehmet Nizam, Genel Sekreter Mustafa Beyoğlu ve ekibi katıldı.

NİZAM: AMACIMIZ ÜRETİCİYİ GÜÇLENDİRMEK

Kıbrıs Türk Çiftçiler Birliği Başkanı Mehmet Nizam, son dönemde üreticinin artan girdi maliyetleri sebebiyle kendi imkanlarıyla ihtiyaçlarını karşılamalarının çok zor olduğunu belirtti. Nizam, Creditwest Bank aracılığıyla, üreticinin gerçek ihtiyacını karşılayacak, üreticiye özel tasarlanacak ürünlerle bu dönemi aşabileceğini belirterek, Creditwest ile iş birliğini büyütmeye hazır olduklarını belirtti. Mehmet Nizam, üreticinin bu zor zamanlarda gübre ve araç alımında finansmana ihtiyacı olduğunu söyleyerek, bankadan bu konuyla ilgili üreticinin faydasına olacak bir ürün talep ettiğini de söyledi. Birlik olarak amaçlarının üreticiyi güçlendirmek olduğunu anlatan Nizam, üreticinin ihtiyaçlarını bilip her koşulda onların faydasına çalışmalar gerçekleştiklerini de ekledi.

ZAHEER: ÜRETİCİLERİN TALEPLERİ DOĞRULTUSUNDA ÜRÜNLERİMİZİ TASARLIYORUZ

Creditwest Bank Genel Müdürü Mazher Zaheer, son 7 yıldır tarım ve hayvancılık sektöründeki ihtiyaçları en iyi şekilde belirlediklerini ve onlara özel bankacılık ürünü tasarladıklarını anlattı. Bugüne kadar üretici için yapılan, onlara özel tasarlanan bankacılık ürünlerinde başarılı olduklarını dile getiren Zaheer, üreticiler ile karşılıklı güveni sağladıklarını ifadelerinde yer verdi.

‘Üreticinin ihtiyacını en iyi şekilde öğrenip en uygun ürünleri yarattıklarını’ söyleyen Zaheer Emek Kart’tın tam da bu şekilde üreticinin ihtiyaçlarına göre tasarlandığını belirtti. Zaheer, üreticinin bu kartı tercih ettiğini ve 115 farklı yerde tüm çiftçilerin ihtiyacını karşılayabilecek şekilde güvenle kullanıldığını söyledi.

Diğer Haberler