KıbrısKültür SanatManşet

DAÜ Güzel Sanatlar Eğitimi Bölümü Fikri Karayel’i ağırladı

DAÜ, Eğitim Fakültesi, Güzel Sanatlar Eğitimi Bölümü Müzik Öğretmenliği Programı, MUEG 411 “Topluma Hizmet Uygulamaları Dersi” projesi kapsamında, Güzel Sanatlar Eğitimi Bölümü Koro Sınıfı’nda sanat camiasının sevilen isimlerinden Fikri Karayel’i ağırladı.

Doğu Akdeniz Üniversitesi (DAÜ), Eğitim Fakültesi, Güzel Sanatlar Eğitimi Bölümü Müzik Öğretmenliği Programı, MUEG 411 “Topluma Hizmet Uygulamaları Dersi” projesi kapsamında, Güzel Sanatlar Eğitimi Bölümü Koro Sınıfı’nda sanat camiasının sevilen isimlerinden Fikri Karayel’i ağırladı.

DAÜ Müzik Öğretmenliği Programı öğrencilerinden Aygen Coşaner, Canev Bilal, Asuman Teki ve Şimal Melek Öksüzoğlu sorumluluğunda düzenlenen etkinlik kapsamında DAÜ’ye gelen Fikri Karayel, daha önce öğrenci olarak bulunduğu DAÜ Güzel Sanatlar Eğitimi Bölümü öğretim üyeleri ve öğrencileriyle bir araya gelerek söyleşi gerçekleştirdi.

Gerçekleşen söyleşide Karayel, sanat alanındaki deneyimlerini ve tecrübelerini katılımcılar ile paylaşıp, öğrenciler ile birlikte şarkılar söyledi. Söyleşi, Karayel’e, projeden sorumlu öğrenciler tarafından çiçek ve plaket takdim edilmesi ve anı fotoğrafının çekilmesinin ardından sona erdi.

Diğer Haberler