KıbrısManşetSağlık

Dr. Özcan Hüdaverdi üçüncü kez kendini izole etti

Girne Akçiçek Hastanesi’nde görev yapan Dr. Özcan Hüdaverdi, Girne bölgesinde Koronavirüs hastaları tespit etmesi nedeniyle 23 Ocak’a kadar kendini izole edeceğini açıkladı

Girne Akçiçek Hastanesi’nde görev yapan Dr. Özcan Hüdaverdi, Girne bölgesinde Koronavirüs hastaları tespit etmesi nedeniyle 23 Ocak’a kadar kendini izole edeceğini açıkladı.

Gerekli önlemlerin ivedilikle alınmadığı için bedelinin sağlıkçılar tarafından ödendiğini söyleyen Hüdaverdi, “Ateş çemberi her geçen gün daralmakta…” uyarısı yaptı.

Hüdaverdi’nin sosyal medya paylaşımı şöyle:

“Aileme, arkadaşlarıma, hastalarıma ve tüm sevenlerime;

Koronavirüs belası ile ilk günden itibaren mücadele ediyorum! Tüm hastalarımı N-95 maske ve hijyen kurallarına uygun şekilde muayene ediyorum. (Muayene ettiğim hastalarım lütfen panik içinde olmasın)

Maalesef, Girne bölgesinde Koronavirüs pozitif tespit ettiğim hastalar nedeniyle 23.01.2021 tarihine kadar toplumun sağlığı için izole olacağımı duyurmak istedim.

Gerekli önlemlerin ivedilikle alınmadığı bir yerde bedelini malesef sağlıkçılar biliyor!

Ateş çemberi her geçen gün daralmakta. Tedbirlerinize harfiyen uyun. 3. kez herkesin sağlığı için izole olacağımı paylaşmak istedim. Yaşadığımız koşulları sizlere üzülerek paylaşıyorum.”

Diğer Haberler