GenelKıbrısManşet

En Moda Uluslararası Ödül Töreni yapılacak

En Moda Uluslararası Ödül Töreni’nin 10. yıl kutlaması 26 Haziran 2024 Çarşamba günü gerçekleşecek. Bu prestijli ödül töreninde, Diamond, Platinum, Gold ve Silver olmak üzere dört farklı kategoride ödüller sahiplerini bulacak.

Medya sponsorluğunu Fashion TV ve Genç TV’nin üstleneceği gece, Lords Palace Hotel’de düzenlenecek. Ana sponsorlar arasında lalsultankaya ,Gülistan Akkaya, Vista Property, Molteni&G Temedya ve Zeki Basri yer alıyor.

Gecede sahne alacak star isimler arasında Alexandra Stan, Andrea, Eylem, Adam Clay, Millon Music, Nil Burak, Osman Alkaş, Genco Ecer ve Roham Galabgir bulunuyor. Gecenin kırmızı halı röportajlarını ünlü manken Gizem Özdilli sunacak.

Ms.tery direktörü ve modacı Gülistan Akkaya, “Leoparın Dansı” adlı moda şovunu sergileyecek.

Özel kurul üyelerinin oylarıyla verilen ödüller, sanat dünyasında uluslararası bir başarı göstergesi olarak kabul ediliyor. Ödül kazananlara verilen heykelciğin resmi adı “Altın Taç (Golden Crown Award of Merit)” olmasına rağmen, heykelcik genellikle En Moda Ödülü olarak anılıyor. Heykelcik, Art and Design tasvir edilmiş bir simgeyi temsil ediyor.

En Moda Uluslararası Ödül Töreni, ya da popüler adıyla Golden Crown (Altın Taç), müzik ve moda endüstrisindeki sanatsal ve teknik başarılara verilen ödüllerdir. Bunun yanı sıra, ülkemizin ve dünyanın birçok yerinden meslek gruplarına da başarı ödülleri takdim edilmektedir. Ödüller, Kuzey Kıbrıs merkezli olup dijital platformlardan alınan sonuçlar ve farklı ülkelerde yaşayan sanatçı koordinatörlerinin oyları ile belirleniyor. Meslek ödülleri ise vergi dairesinin resmi sitesinde yer alan başarılı iş insanlarına, En Moda Magazine tarafından yılda bir kez veriliyor.

2013 yılında Kıbrıs’ın turizm merkezi Girne’de verilmeye başlanan ödüller, yılda bir kez ve çoğunlukla Haziran ayında düzenlenen törenle sahiplerine ulaştırılıyor.

Diğer Haberler