KıbrısManşetToplum

GAÜ mezunları hava yolları başvuru sürecinde

Girne Amerikan Üniversitesi (GAÜ) Pilotaj Bölümü teori ve pratik uçuş eğitimlerini başarıyla tamamlayan BACH 3 ve BACH 4 grubu pilotları açılan THY ve PEGASUS ilanlarıyla sürece dahil oldular

Girne Amerikan Üniversitesi (GAÜ) Pilotaj Bölümü teori ve pratik uçuş eğitimlerini başarıyla tamamlayan BACH 3 ve BACH 4 grubu pilotları açılan THY ve PEGASUS ilanlarıyla sürece dahil oldular.

GAÜ Pilotaj Bölümü BACH 3 ve BACH 4 grubu pilotları hem teori hem de pratik uçuş eğitimlerini başarıyla tamamlayarak, Türkiye’nin ulusal bayrak taşıyıcı havayolu şirketi olan Türk Hava Yolları ve bir diğer başarılı havayolu şirketi olan Pegasus Hava Yolları’nın mülakat sürecine dahil oldular.

GAÜ Pilotaj Bölümünden konu ile ilgili yapılan açıklamada, “Başvuruların tamamlamasıyla mülakat evresine adım atan 17 genç pilotlarımız bu anlamda göğsümüzü kabartmıştır. Zorlu eğitim sürecinin ardından iş alım süreci başlayan kanatlarımız altında mezun olan gurur kaynağı pilotlarımıza kariyerlerinde ki bu önemli yolda başarılar diliyoruz” denildi.

Diğer Haberler