KıbrısManşetSpor

Gençlik Gücü’nden SURLARİÇİNE DOKUN PROJESİ

China Bazaar Gençlik Gücü Türk Spor Kulübü hayata geçireceği “SURLARİÇİNE DOKUN PROJESİ" bugün etkinlikler ve basın açıklaması ile hayat bulmaya başlıyor

China Bazaar Gençlik Gücü Türk Spor Kulübü hayata geçireceği “SURLARİÇİNE DOKUN PROJESİ” bugün etkinlikler ve basın açıklaması ile hayat bulmaya başlıyor.

Konu ile ilgili kulüpten yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi; “Bünyemizde bulunan 120 çocuğumuzun ücretsiz eğitim ve aktivite hizmeti gördüğü OYNA GG Futbol Akademisi öncülüğünde hayata geçireceğimiz projemiz, özelde Lefkoşa surlariçi bölgesi genelde ise tüm Lefkoşa’ya hizmet edecek.

1 sene boyunca sürecek olan projemiz , spor, sağlık, sosyal, kültürel, aile içi eğitim ve sosyal yardım gibi aktiviteleri Gençlik Gücü bünyesinde şehrin tüm paydaşları ile hayata geçirmeyi hedeflemektedir. Bu bağlamda bugün saat 18.00’de Çağlayan bölgesinde Kulüp binamızın yanında yer alan antreman sahamızda aile fotoğrafının çekilmesi ardından, kulüp binamızda projemizle ilgili basın açıklaması gerçekleştireceğimizi, ardından çocuklarımıza ve konuklarımıza ikramlarda bulunacağımız etkinliğimize tüm basın mensubu emekçilerini davet ediyoruz.”

Diğer Haberler