KıbrısManşet

Güngördü Girne’ye gelen belediye başkanları ve konuk heyetlerle bir araya geldi

Girne Belediyesi'nin düzenlediği 21'inci Uluslararası Zeytin Festivali kapsamında Girne'ye gelen belediye başkanları ve konuk heyetler Girne Belediye Başkanı Nidai Güngördü ile Girne Belediyesi Hizmet Binasında bir araya geldi.

Girne Belediyesi’nin düzenlediği 21’inci Uluslararası Zeytin Festivali kapsamında Girne’ye gelen belediye başkanları ve konuk heyetler Girne Belediye Başkanı Nidai Güngördü ile Girne Belediyesi Hizmet Binasında bir araya geldi.

Girne Belediyesi tarafından misafir edilen Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, Hatay Altınözü Belediyesi, Hatay Reyhanlı Belediyesi, , Kuşadası Belediyesi, Antalya Muratpaşa Belediyesi, İstanbul Beylikdüzü Belediyesi, İzmir Karşıyaka Belediyesi, Anamur Belediyesi, Adana Büyükşehir Belediyesi, Hatay Büyükşehir Belediyesi, Ayvalık Belediyesi, İtalya Gradara Belediyesi’nden gelen misafirler Zeytin Festivaline katıldı.

Misafir belediyeler ayrıca, Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ile Girne Belediyesi arasında, zeytinciliği geliştirmek amacıyla imzalanan ‘Yeşil Şehirden Yeşil Adaya Projesi ” kapsamında Zeytinlik bölgesinde
gerçekleştirilen Zeytin fidanı dikim etkinliğine de katıldılar.

Girne Belediye Başkanı Nidai Güngördü, Türkiye’nin çeşitli illerinde bulunan Belediyelerle işbirliği içinde olduklarını ve bu işbirliklerinin her alanda genişleyerek devam ettiğini belirtti. Güngördü, Zeytin Festivaline katılım gösteren belediye temsilcilerinin ziyaretinden memnuniyet duyduğunu dile getirerek, katkı ve desteklerinden dolayı tüm belediyelere teşekkürlerini iletti.

Diğer Haberler