GenelKıbrısManşetSiyaset

Harmancı: Bizim kendimizi feda edecek onurlu bir davamız var

LTB Başkanı Mehmet Harmancı sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, sahte diplomalara, rüşvet olaylarına ve yol çalışmalarına tepki gösterenlere işaret etti. Harmancı, "Sizin tüm sahtekarlığınız içinde bizim asfaltımızsa konular, bizim kendimizi feda edecek onurlu bir davamız vardır ve olacaktır" dedi.

LTB Başkanı Mehmet Harmancı sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, sahte diplomalara, rüşvet olaylarına ve yol çalışmalarına tepki gösterenlere işaret etti. Harmancı, “Sizin tüm sahtekarlığınız içinde bizim asfaltımızsa konular, bizim kendimizi feda edecek onurlu bir davamız vardır ve olacaktır” dedi.

Lefkoşa Türk Belediyesi (LTB) Başkanı Mehmet Harmancı sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, sahte diploma ve rüşvet olaylarına değindi.

Harmancı ayrıca, Lefkoşa’da yapılan yol çalışmalarına tepki gösterenlere de işaret ederek, “Sizin tüm sahtekarlığınız içinde bizim asfaltımızsa konular, bizim kendimizi feda edecek onurlu bir davamız vardır ve olacaktır” dedi.

Harmancı’nın tam paylaşımı şöyle:

“Athena tanrısı tarafından yazılan hikayelerin hepsinin bir bafidi şivesi ile aktarımı ile coşan “demos”, sahte milliyetçilerin diplomaları, rüşvet çarkının bulaşmadığı bakanları ve girilen tüm hikayelerin en büyük sonucu olan “afrdodit” tanrısının mahçup gururları ile izlediler olanı biteni. Sizin tüm sahtekarlığınız içinde bizim asfaltımızsa konular, bizim kendimizi feda edecek onurlu bir davamız vardır ve olacaktır.”

Diğer Haberler