KıbrısManşetSpor

Kırmızı beyazlı camianın ilk kadın başkanı Sinem Baştaş oldu

Gönyeli Spor Kulübü Genel Kurulu bu akşam gerçekleştirildi ve kırmızı beyazlı camianın ilk kadın başkanı Sinem Baştaş oldu. 

Gönyeli Spor Kulübü Genel Kurulu bu akşam gerçekleştirildi ve kırmızı beyazlı camianın ilk kadın başkanı Sinem Baştaş oldu.  Kulüp lokalinde yapılan genel kurulun Divan Başkanlığını Rüstem Akyön, sekreterliklerini Ömer Saykal ve Deniz Hacı üstlendi. Faaliyet ve mali rapor eski başkan Hüseyin Ballı tarafından okundu ve her iki rapor da üyelerin oy birliği ile onaylandı.

Faaliyet raporu eski başkan Hüseyin Ballı tarafından okunurken başkan, Gönyeli Alayköy Belediyesi Başkanı Hüseyin Amcaoğlu’na da kulübe katkılarından dolayı teşekkür etti. Mali raporu da okuyan Ballı, kulübün 118 bin 754 TL artı bakiye ile devredeceklerini aktardı. Mali rapor okunurken Biray Deliceırmak’a da söz verildi ve Deliceırmak kulübün kimseye tek bir borcu olmadığını belirtti.

Yönetim kurulu seçimi

Genel kurulda daha sonra tüzük gereği yönetim kurulu seçimi gerçekleşti. Seçim sonunda oluşan yeni yönetim kurulu şu şekilde;

Başkan: Sinem Baştaş, Yönetim Kurulu üyeleri; Mehmet Kofalı, İsmail Mıstıkoğlu, Biray Deliceırmak, Erkan Baştaş, Serhan Yorucu, Osman Nazlı, Serdar Akgüç, İrem Dülgeroğlu, Murat Pirgot, Mustafa Akyön, Üney Bensel, Okan Atav, Ali Nihat Güran, İrfan Atik, Özerk Göçmen, Ahmet Kocayiğit, Dağhan Güran

Baştaş’ın Gönyeli tutkusu

Gönyeli’de ilk kadın başkan olan Sinem Baştaş, yaptığı konuşmasında eski başkan ve yönetimine teşekkür etti.

Başkan Baştaş yaptığı açıklamada Gönyeli’nin kendisi için bir sevda olduğunu vurgulayarak ekibiyle önemli işlere imza atacaklarını ifade etti.

Baştaş; alt yapıyı güçlendirmek, ligde ilk 5’e oynayacak bir takım yaratmak, tesis anlamında ihtiyaç duyulan noktalara gerekli yatırımları yapmak gibi hedefleri olduğunu da vurguladı.

Baştaş, zaman içerisinde futbol dışındaki farklı branşlarda da Gönyeli olarak mücadele edecek takımlar oluşturmanın da önemli hedefleri arasında olduğunu sözlerine ekledi.

İnşaat Komitesi oluşturuldu

Başkan Sinem Baştaş, tesisleşme hedeflerini gerçekleştirebilmek için bir inşaat komitesi kurmak istediğini ve bunu da genel kurulun onaylamasını istedi.

İnşaat komitesinde Ahmet Özbil, Murat Armar, Ömer Arabacıoğlu, Ahmet Baştaş, Coşkun Özyaşlı yer alacak. Genel kurul bu komiteyi de oybirliği ile onayladı.

İnşaat komitesi üyeleri:

Ahmet Özbil Akbil

Ahmet Baştaş

Murat Arar

Coşkun Özyaşlı

Ömer Arabacıoğlu

Diğer Haberler