KKTF kortlarında oynanan çekişmeli final, karşılaşmalarla tamamlandı
Kuzey Kıbrıs Tenis Federaysonu (KKTF) ile Pakan Tenis Akademisi tarafından düzenlenen Ekrem Yeşilada Anı Turnuvası ile HD Otomasyon Cup, KKTF kortlarında oynanan zevkli ve çekişmeli final karşılaşmalarla tamamlandı ve dereceye girenler belli oldu.
Kuzey Kıbrıs Tenis Federaysonu (KKTF) ile Pakan Tenis Akademisi tarafından düzenlenen Ekrem Yeşilada Anı Turnuvası ile HD Otomasyon Cup, KKTF kortlarında oynanan zevkli ve çekişmeli final karşılaşmalarla tamamlandı ve dereceye girenler belli oldu.
KKTF Başkanı Hasan Gazioğlu iki önemli turnuva sonrasında yaptığı açıklamada “KKTF ile Pakan Tenis Akademisi’nin birlikte düzenlediği sezonun son klasman turnuvalarını, final maçlarının ardından muhteşem bir ödül töreni ile taçlandırdık.
Katılım gösteren tüm sporcularımıza çok teşekkür eder, başarılı olan sporcularımızı da yürekten kutlarım.” ifadelerini kullandı.
GAZİOĞLU: TENİSE OLAN İLGİ EN BÜYÜK MOTİVASYONUMUZ
Gazioğlu açıklamalarına şu şekilde devam etti: “8-9-10-12-14-16 ve büyükler kategorilerinde ikincisini düzenlediğimiz ve değerli büyüğümüz Ekrem Yesilada’yı andığımız turnuvamıza katkılarından dolayı Seval Yeşilada ve ailesine, senyor ve tenise hoşgeldin kategorilerinden oluşan HD Otomasyon Cup’a katkılarından dolayı da HD Otomasyon Direktörü Hasan Damdelen ve ailesine, 264 katılımla turnuva organizasyonunu üstlenen Pakan Tenis Akademisi yönetim ve antrenörlerine, Kuzey Kıbrıs Tenis Federasyonu Merkez Hakem Komitesi ve görev alan hakemlerimize, Kuzey Kıbrıs Tenis Federasyonu idari amiri ve saha bakıcımıza, bu yıl çok yoğun turnuva programımıza yoğun ilgileriyle bıkmadan usanmadan katkı koyan tenis kulüplerimize, sporcularımıza ve ailelerine teşekkürü bir borç bilirim. Tenise olan ilgiyi gördükçe, doğru yolda olduğumuzu hissediyor ve harcadığımız emeğin yorgunluğunu hissetmiyoruz. Tenise olan ilgi, benim ve yönetim kurulunda bulunan arkadaşlarımın en büyük motivasyonu. Ekip arkadaşlarıma da çalışmalarından dolayı çok teşekkür ediyorum.”
EKREM YEŞİLADA ANI TURNUVASI SIRALAMALARI:
8 Yaş Kırmızı Grup Birincisi: Said Zeki Avcı
8 Yaş Kırmızı Grup İkincisi: Beren Pilli
8 Yaş Beyaz Grup Birincisi: İlay Genç
8 Yaş Beyaz Grup İkincisi: Poyraz Vural
9 Yaş Kızlar Birincisi:İrem Özen
9 Yaş Kızlar İkincisi: Anasdtasiia Elshina
9 Yaş Erkekler Birincisi: Baran Başaran
9 Yaş Erkekler İkincisi: Said Zeki Avcı
10 Yaş Kızlar Birincisi: Vera Gazi
10 Yaş Kızlar İkincisi: Nehir Gürses
10 Yaş Kızlar Birincisi :Zarif Dayı
10 Yaş Kızlar İkincisi: Beren Başaran
10 Yaş Erkekler Birincisi: Baran Başaran
10 Yaş Erkekler İkincisi: Cafer Tosunoğlu
12 Yaş Kızlar Birincisi: Almira Akşahin
12 Yaş Kızlar İkincisi: Simre Keleş
12 Yaş Erkekler Birincisi: Bora Erin
12 Yaş Erkekler İkincisi: Kaya Halkseven
14 Yaş Kızlar Birincisi: Ekin Karasu
14 Yaş Kızlar İkincisi: Özgül Şah
14 Yaş Erkekler Birincisi: Aras Çelik
14 Yaş Erkekler İkincisi: İbrahim Can Arabacı
16 Yaş Kızlar Birincisi: Kayra Yüceer
16 Yaş Kızlar İkincisi: Selin Önal
16 Yaş Erkekler Birincisi: Ersel Kalfaoğlu
16 Yaş Erkekler İkincisi: Turgay Vural Hıdıroğlu
Kadınlar Birincisi: Şengül Tilki
Kadınlar İkincisi: Ecem Açıkel
Erkekler Birincisi: Mustafa Mehmet Zorba
Erkekler İkincisi: İbrahim Ağun
Çift Kadınlar Birincisi: Elçin Özbilen | Ecem Açıkel
Çift Kadınlar İkincisi: Özay Barutcu | Şengül Tilki
HD OTOMASYON CUP SIRALAMALARI:
30+ Karışık Çiftler Birincisi: Sercan Erozan / Şafak Güzoğlu
30+ Karışık Çiftler İkincisi: Burak Gazi / İpek Civisilli
30+ Çift Kadınlar Birincisi: Demet Onurlu / İrem İlerici
30+ Çift Kadınlar İkincisi: İpek Özsev / İpek Civisilli
40+ Kadınlar Birincisi: İpek Civisilli
40+ Kadınlar İkincisi: Sinem Sayar Ercantan
40+ Erkekler Birincisi: Sercan Erozan
40+ Erkekler İkincisi: Burak Gazi
50+ Erkekler Birincisi: Orhun Doğasal
50+ Erkekler İkincisi: Christophe Delerce
13+ Tenise Hoş Geldin Lisanssız Kadınlar Birincisi: Ayşe Günerman Özılgaz
13+ Tenise Hoş Geldin Lisanssız Kadınlar İkincisi: Mavi Özersay
13+ Tenise Hoş Geldin Lisanssız Erkekler Birincisi: Mert İnal
13+ Tenise Hoş Geldin Lisanssız Erkekler İkincisi: Uraz Şentürk
13+ Tenise Hoş Geldin Lisanssız Çift Erkekler Birincisi: Salih Avcı / Hilmi Damdelen
13+ Tenise Hoş Geldin Lisanssız Çift Erkekler İkincisi: Uraz Şentürk / Önder Şentürk
(L.G.)