GenelKıbrısManşet

LTB’nin en büyük öz kaynak yatırımlarından Merkez Lefkoşa için Danışma Kurulu oluşturuldu 

Lefkoşa Türk Belediyesi’nin en büyük öz kaynak yatırımlarından birisi olan ve geçtiğimiz ay içerisinde hizmet vermeye başlayan Merkez Lefkoşa’nın hizmet yelpazesini ve kullanım alanlarını geliştirmek adına LTB bünyesinde bir danışma kurulu oluşturuldu.
Lefkoşa Türk Belediyesi’nden verilen bilgiye göre, LTB Başkanı Mehmet Harmancı’nın daveti ile iş insanları ve esnafın yer aldığı kurumların temsilcileri ile Merkez Lefkoşa’nın en verimli kolektif çalışma sistemi yaratılması görüşülürken, toplantıda iş insanları ve esnafların faaliyet alanları yanında farklı etkinliklere ev sahipliği için izlenecek yollar da görüşüldü. 

Toplantıya Kıbrıs Türk Ticaret Odası’ndan Başkan Turgay Deniz, Kıbrıs Türk Sanayi Odası’ndan genel sekreter Doğa Dönmezer ve İletişim Sorumlusu Hüseyin Ezgin, Kıbrıs Türk Esnaf ve Zanaatkarlar Odası’ndan Hürrem Tulga yanında EZ-KOOP Koordinatörü İrem Tunç katıldı. 

LTB yetkililerinin de hazır bulunduğu toplantıda tüm paydaşlara katılımları için teşekkür eden Başkan Harmancı, Merkez Lefkoşa’nın Lefkoşa için büyük bir değer olduğunu, bu değeri topluma en iyi şekilde buluşturmanın katılımcılık ile sağlanabileceğini belirtti. Başkan Harmancı, her zaman olduğu gibi şimdi de iş insanları ve esnafların görüş ve düşüncelerine başvurduklarını ve güzel neticeler alacaklarına inandıklarını belirtti. 

Diğer Haberler