GenelMagazinManşetTürkiye

Merve Taşkın’ın aylık kazancı sosyal medyayı salladı!

Sosyal medyada yayınladığı gönderileriyle fenomen haline gelen Merve Taşkın, müstehcenlik suçuyla yargılanıp beraat etmişti. Sosyal medyada erotik paylaşımlarıyla dikkat çeken Taşkın, Onlyfans'tan aylık kazancını açıklayınca şoke etti. Fenomen gündem olunca bakın ne dedi.

Sosyal medyada yayınladığı gönderileriyle fenomen haline gelen Merve Taşkın, müstehcenlik suçuyla yargılanıp beraat etmişti. Sosyal medyada erotik paylaşımlarıyla dikkat çeken Taşkın, Onlyfans’tan aylık kazancını açıklayınca şoke etti. Fenomen gündem olunca bakın ne dedi.

Sosyal medya platformu olan Twitter ve Instagram’da yaptığı paylaşımlarla fenomen haline gelen Merve Taşkın, müstehcen pozları ve açıklamalarıyla tanınıyor.

Paylaşımları sebebiyle yargılanıp beraat de eden fenomen, paylaşımlarına devam ediyor. Taşkın son olarak Onedio’dan Pelin Çini’ye açıklamalar yaptı.

Onlyfans paylaşımlarıyla son dönemde gündeme gelen Merve Taşkın, buradaki aylık kazancını açıklayınca şoke etti.

“YAŞAM STİLİM İÇİN ÇOK AZ”

“Ayda 100.000 dolar kazanıyorum ama bu benim için yeterli değil” diyen Merve Taşkın devamında ise “Yaşam stilim için çok az bir miktar açıkçası. İnan tüm para dünyayı gezerken ödediğim airbnb villalarına, Business class uçak biletlerine vs. gidiyor. Yaşadığım hayatı daha rahat yaşayabilmek için ayda en az 1 milyon dolar kazanmam gerek” dedi.

Merve Taşkın’ın kazancı sosyal medyanın da diline düştü. Bu kazanca inanamayanlar “Yok artık” yorumlarında bulundu.

Merve Taşkın daha sonra sosyal medyadan açıklama yaparak “Ben ayda 100 bin dolar kazanarak geçinemiyorum, geçinebilmek için ayda minimum 1 milyon dolara ihtiyacım var. Siz asgari ücretle geçiniyorsunuz. Bu büyük bir başarı tebrik ediyorum halkı” dedi.

Diğer Haberler