Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu (KTFF) tarafından organize edilen Nicosia Group Kıbrıs Kupası’nda 1.tur programı belli oldu.
İşte program;
Nicosia Group Kıbrıs Kupası
Tarih | Stat | Ev Sahibi Takım | Skor | Misafir Takım | Hakemler |
---|---|---|---|---|---|
29.12.2021 13:00 |
Gönyeli Stadı | Gönyeli SK |
– Detaylar |
Maraş GSK |
(H) TURGAY MİSK (Y) NURHAN KUTLUGÜN (Y) OGÜN ULAŞ (D) ARİF MALEK |
29.12.2021 |
Lefkoşa Şht. Hüseyin Ruso Stadı | Küçük Kaymaklı TSK |
– Detaylar |
Yalova SK |
(H) HÜSEYİN ÖZKAN (Y) ALİ AKÇINAR (Y) UTKUCAN ÖZ (D) CEMRE MALEK |
29.12.2021 |
Güzelyurt Üner Berkalp Stadı | Binatlı YSK |
– Detaylar |
Miracle Değirmenlik SK |
(H) ÖMER DOĞRU (Y) HÜSEYİN ÖZAŞIK (Y) CEM ÖKSÜZOĞULLARI (D) İSMAİL ERCAN |
29.12.2021 |
Girne 20 Temmuz Mete Adanır Stadı | Girne Halk Evi |
– Detaylar |
Çanakkale TSK |
(H) SERKAN DURMAZ (Y) AHMET GENÇ (Y) YUSUF ATLAR (D) ABDULKADİR KARADAĞ |
29.12.2021 |
Cihangir Stadı | Cihangir GSK |
– Detaylar |
Mormenekşe GBSK |
(H) HÜSEYİN EYYÜPLER (Y) TAYYAR ALPDAĞ (Y) ŞAHİN COŞKUN (D) ALİ EREN ORÇAN |
29.12.2021 |
Hamitköy Esat Erdoğmuş Stadı | Hamitköy ŞHSK |
– Detaylar |
China Bazaar Gençlik Gücü TSK |
(H) HAKAN MUHTAROĞLU (Y) NECMİ BULUT (Y) SERDAR GÜRPINAR (D) BURAK KURUOĞLU |
29.12.2021 |
Paşaköy 100. Yıl Stadı | Mesarya SK |
– Detaylar |
Yeniboğaziçi DSK |
(H) HAKAN ÜNAL (Y) İSMAİL EGELİ (Y) CENK ARAS ÖZFUTTU (D) MEHMET VOLKAN ÇELİK |
29.12.2021 |
Doğancı Emek Stadı | Bostancı Bağcıl SK |
– Detaylar |
Yonpaş Dumlupınar TSK |
(H) ALİ ÖZER (Y) EMİR TURALI (Y) FERDİ GÜZEL (D) MÜFTAH BAYRAKTAR |
29.12.2021 |
Çatalköy Nihat Bağcıer Stadı | Düzkaya KOSK |
– Detaylar |
Türk Ocağı Limasol |
(H) FEHİM DAYI (Y) YALÇIN KABACIKLI (Y) HAKAN GÖK (D) ÜMİT ENES GÜRLEK |
29.12.2021 |
Karşıyaka Ergin Şahdur Stadı | Karşıyaka ASK |
– Detaylar |
Yenicami AK |
(H) EVREN KARADEMİR (Y) HALİL ATLAR (Y) OLGUN CANİK (D) ZEKAİ TÖRE |
29.12.2021 |
Gazimağusa Dr. Fazıl Küçük Stadı | L. Gençler Birliği SK |
– Detaylar |
Mağusa Türk Gücü |
(H) EMRE ÖZTAŞLI (Y) SABRİYE ATİKOĞLU (Y) MEHMET EKŞİCİ (D) MEHMETCAN ERLİ |
29.12.2021 |
Dörtyol Adem Nural Stadı | SFC Dörtyol SK |
– Detaylar |
Doğan Türk Birliği |
(H) MEHMET SEZENER (Y) MERT AKSU (Y) HALİL ERDEM CANALOĞLU (D) ALİ YÖRÜK |
29.12.2021 |
İncirli Hüseyin Altıncıoğlu Stadı | İncirli SK |
– Detaylar |
Baf Ülkü Yurdu |
(H) TUFAN ÇERÇİOĞLU (Y) HASAN BALDAN (Y) İRFAN ALICI (D) AHMET ATLAR |
29.12.2021 |
Görneç Üç Şehitler Stadı | Görneç KSK |
– Detaylar |
Merit Alsancak Yeşilova SK |
(H) ŞAKİR AZİZOĞLU (Y) FURKAN YILMAZ (Y) YUSUF BAKAR (D) RIDVAN ÇETİNKAYA |
29.12.2021 |
Lefkoşa Atatürk Stadı | Çetinkaya TSK |
– Detaylar |
Lefke TSK |
(H) OSMAN ÖZPAŞA (Y) FATİH BARDAKÇIOĞLU (Y) ABDULLAH GENÇ (D) İSFENDİYAR AÇIKSÖZ |
30.12.2021 |
Lefkoşa Atatürk Stadı | Göçmenköy İYSK |
– Detaylar |
Esentepe KKSK |
(H) ZEKAİ TÖRE (Y) HÜSEYİN SAÇAR (Y) BERK BAĞRIKARA (D) FEHİM DAYI |
(S.A)