ManşetSiyasetToplumTürkiye

Oğan: “Plana sadık kalan tüm vatandaşlarıma şükranlarımı sunuyorum”

Sinan Oğan, "İlk turda bizden desteğini esirgemeyen seçmenimiz ikinci turda da önemli ölçüde desteğini devam ettirmiş ve Türkiye’nin istikrarı yönünde oyunu kullanmıştır. Plana sadık kalan tüm vatandaşlarıma şükranlarımı sunuyorum" dedi

Cumhurbaşkanı seçiminin ikinci turunda Recep Tayyip Erdoğan’ı destekleyen Sinan Oğan, ikinci tur seçimleri hakkında sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

Oğan, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Cumhurbaşkanlığı seçim süreci tamamlanmıştır. Bu sonuca göre ilk turda bizden desteğini esirgemeyen seçmenimiz ikinci turda da önemli ölçüde desteğini devam ettirmiş ve Türkiye’nin istikrarı yönünde oyunu kullanmıştır. Seçmenimiz bu oylar Sinan Oğan’a verilmedi diyenlerin heveslerini kursağında bırakmış, bize güvenmiş ve önemli ölçüde bizim olduğumuz yeri seçmiştir. Buradan plana sadık kalan tüm vatandaşlarıma şükranlarımı sunuyorum. Artık yeni bir dönem başlıyor. Kazanan Türk milliyetçileri, Atatürkçüler, Türk milleti ve Türk dünyası, kaybeden linç kültürü ile terör iltisaklı partiler ve onlara güvenenler olmuştur.”

Diğer Haberler