GenelKıbrısManşet

RDÜ Rektörü Prof. Dr. Bıçak, Polis Genel Müdürü Soyalan’ı ziyaret etti

Rauf Denktaş Üniversitesi (RDÜ) Rektörü Prof. Dr. Hasan Ali Bıçak ve beraberindeki heyet, KKTC Polis Genel Müdürü Ahmet Soyalan'ı ziyaret etti.

Rauf Denktaş Üniversitesi (RDÜ) Rektörü Prof. Dr. Hasan Ali Bıçak ve beraberindeki heyet, KKTC Polis Genel Müdürü Ahmet Soyalan’ı ziyaret etti.

Ziyarette RDÜ’den Uluslararası İlişkiler Direktörü Sabina Rajabova ile Hukuk Fakültesi Koordinatörü Faysal Güden ve Polis Muhaceret Dairesi Müdürü Fevzi Öztümen de hazır bulundu.

Ziyarette bir konuşma yapan Prof. Dr. Bıçak, Genel Müdür Soyalan’a, RDÜ’nün gelişimi ile ilgili son bilgileri aktardı.

Prof. Dr. Bıçak, polisin ülke genelindeki yoğun çabalarından dolayı büyük memnuniyet duyduğunu ifade ederken, özellikle Ercan Hava Limanında görev yapan muhaceret polislerinin, öğrencilerin adaya girişlerindeki titiz çalışmalarından ve RDÜ ile sürekli irtibat halinde olmalarından dolayı Genel Müdür Soyalan’a teşekkür etti.

Prof. Dr. Bıçak ayrıca hukuk fakültesi mezunu olması hasebiyle Soyalan’ı, RDÜ Hukuk Fakültesi’nin bu yıl ilk mezunlarını vereceği dönem sonunda düzenlenecek olan mezuniyet törenine davet etti. Bıçak, konuşmaların ardından Soyalan’a bir de teşekkür plaketi takdim etti.

Diğer Haberler