GenelKıbrısManşetSpor

Teniste DAÜ ve GMBTK Turnuvaları devam ediyor…

KKTF ve GMBTK tarafından Hasan Güray anısına düzenlenen 8-9-10 yaş ÜLKER STORE CUP Gazimağusa Belediyesi Tenis Kulübünde oynanan karşılaşmalar ile devam ediyor.

ÜLKER STORE CUP

KKTF ve GMBTK tarafından Hasan Güray anısına düzenlenen 8-9-10 yaş ÜLKER STORE CUP Gazimağusa Belediyesi Tenis Kulübünde oynanan karşılaşmalar ile devam ediyor. 10 yaş kategorisinde oynanan maçlar ve sonuçlar şu şekilde;

10 YAŞ KIZLAR ROUND ROBIN
BEREN BAŞARAN – İREM ÖZEN 5-4 5-3

DENİZ ABDULLAHOĞLU – BEREN ŞEREN 4-1 4-0

10 YAŞ ERKEKLER ROUND ROBIN
BARAN BAŞARAN – ERSOY BİRKAN 4-0 4-1

ÇINAR ELMALI – KIVANÇ ÖZTUĞ 4-2 4-0

DENİZ VAROĞLU – DENİZ BEDEVİ 4-1 5-3

MAKAN ORAN – AREL SARIBAŞ 4-0 4-0

SUERTE CUP
KKTF ve GMBTK tarafından Ersoy Birkan anısına düzenlenen 12-14-16 yaş SUERTE CUP Gazimağusa Belediyesi Tenis Kulübü kortlarında zevkli ve çekişmeli maçlar ile devam ediyor. Oynanan maçlar ve alınan sonuçlar şöyle;

12 YAŞ KIZLAR ÇEYREK FİNAL
SİMRE KELEŞ – DENİZ GÜNKAN 6-1 6-0
LARA ONURLU – GİRNE UMUT YEREBAKAN 6-7 3-6

12 YAŞ ERKEKLER 1. ROUND
DENİZ HÜSEYİN ÖNEN – TEOMAN SCHROTTER BOZKAYA 6-0 6-0
UĞUR DUMAN – ASIM ARAS ASTAN 6-0 6-1

14 YAŞ KIZLAR ÇEYREK FİNAL
LARA ONURLU – ARYA SARIBAŞ 3-6 2-6
SAHİL ECE YEREBAKAN – ALMİRA AKŞAHİN 6-1 6-1

14 YAŞ ERKEKLER YARI FİNAL
ARAS ÇELİK – TOPRAK BERKOL 7-6 6-2

16 YAŞ ERKEKLER ÇEYREK FİNAL
TURGAY VURAL HIDIROĞLU – CEMAL KONUKLU 6-1 6-2
BATUR EVRE – TOPRAK BERKOL 6-3 6-1

DAÜ CUP
KKTF ve DAÜ tarafından Ergün Demirciler anısına düzenlenen 13+ Büyükler-Senyörler ve Tenise Hoş Geldin lisanssız kategorisi-3, DAÜ kortlarında çekişmeli ve heyecanlı karşılaşmalar ile gerçekleşiyor. Kategorilerde oynanan maçlar ve sonuçlar;

BÜYÜK ERKEKLER 1. ROUND
SEHAN SEYH – IMAD AMER 1-6 1-6
ARCA ÖZDİNAK – ERİN SCHROTTER BOZKAYA 4-6 6-4 4-6

SENYÖR 40+ ERKEKLER ROUND ROBİN
BÖRTE KAĞAN BARLASOĞLU – EKİN ÖLMEZ 0-6 2-6
HÜSEYİN KARASU – JEAN CHRISTOHE SCHROTTER 1-6 4-6

TENİSE HOŞ GELDİN LİSANSSIZ KATEGORİ – ERKEKLER
URAZ ŞENTÜRK-ENDER SICAKYÜZ 6-2 6-3

TENİSE HOŞ GELDİN LİSANSSIZ KATEGORİ – KARIŞIK ÇİFTLER
AYDIN KAYOL / ÖZDE DAĞLI – ONUR CÖMERT / NEZİRE ÇELİK 6-0 6-4

TENİSE HOŞ GELDİN LİSANSSIZ KATEGORİ –ÇİFT ERKEKLER
ERHAN DEMİRCİLER / TANCAN KEMALLER – DOĞUŞ DEDE / EGE DEDE 6-1 6-2

Diğer Haberler