EkonomiGenelKıbrısManşet

50’nci yıla özel 4 yeni proje

Yarım asırlık geçmişi geride bırakan Noyanlar Şirketler Grubu, İskele ve çevresindeki yatırımlarına 2023 yılına özel 3'ü Long Beach'te, bir tanesi de Geçitkale'de olmak üzere 4 yeni proje ile giriyor

Yarım asırlık geçmişi geride bırakan Noyanlar Şirketler Grubu, İskele ve çevresindeki yatırımlarına 2023 yılına özel 3’ü Long Beach’te, bir tanesi de Geçitkale’de olmak üzere 4 yeni proje ile giriyor

2023’E YEPYENİ PROJELERLE GİRİLİYOR

İskele ve çevresine ekonomik, sosyal ve kültürel değer katan yatırımlarıyla bilinen Noyanlar Şirketler Grubu, 50’nci yılına girerken yepyeni projelerle yatırımlarına devam ediyor. 3’ü Long Beach bölgesinde, biri de Geçitkale’de olmak üzere 4 tane farklı ve modern projeyi 2023 yılında hayata geçirme hazırlığı yapan Noyanlar Şirketler Grubu, yeni ev sahiplerine sosyal, kültürel, sağlık ve birçok alanında özel avantajlar sunuyor.

PROJELER HER KESİME ÖZEL AVANTAJLAR SUNUYOR

Noyanlar Şirketler Grubu Satış Direktörü ve Yurtdışı Pazarlama Sorumlusu Zarif Noyan, 1973 yılından bu yana çok çalışarak kaliteli, güvenilir, çevre dostu ve modern yaşam sunan yatırımlarla birçok kişiyi ev sahibi yaptıklarını ve 50’nci yıla girerken biri Geçitkale, 3’ü Long Beach bölgesinde olmak üzere 4 farklı yeni proje ile hız kesmeden yatırımlara devam edeceklerini söyledi.

BAŞARININ KAYNAĞI, PROFESYONEL SATIŞ EKİBİ

Zarif Noyan, tüm dünyanın Covid 19 pandemisini yaşadıktan sonra normalleşmeye başladığını ve yatırımcıların Kuzey Kıbrıs’a ilgi göstermeye devam ettiğini belirterek, katıldıkları fuarlarda projelerini en iyi şekilde tanıtmaya devam ettiklerini söyledi.

ÇEVREYE DUYARLI 4 YENİ PROJE

*Long Beach bölgesindeki yeni yatırımlardan Sea Breeze 224 konutluk bir proje olduğunu belirten Zarif Noyan, bu projede, stüdyo ve stüdyo penthouse tipi dairelerin yer aldığını aynı zamanda havuz, restoran, açık otoparkı bulunduğunu kaydetti.

*Long Beach bölgesindeki bir diğer yatırımın 1500 konutluk dev proje Ocean Life Residence olduğuna işaret eden Zarif Noyan, bu projede yarı olimpik yüzme havuzları, dünya mutfaklarının olduğu restoranlar ve bodrum katta özel akvaryumlu restoranın yer alacağını kaydetti.

*Noyanlar Şirketler Grubu Satış Direktörü Zarif Noyan, Long Beach ’teki bir diğer yatırıma da değinerek bölgenin kalitesini değiştireceğine inandığı Bellagio olarak belirlenen marka projenin 281 konuttan oluştuğunu belirtti.

*Geçitkale’de yer alacak The OLEA Residence konut projesinin de heyecan verici olduğunu belirten Zarif Noyan, 600 konuttan oluşacak projede yeşile ve Kıbrıs’ın Akdeniz kültüründe yaşam tarzını her dönem efsanelerle ve güzelliği ile etkileyen zeytine önem vererek geniş yeşil alanların olduğu ifade etti.

Diğer Haberler