KıbrısManşet

Aranan şahıslar var

Mağusa'da dün öğle saatlerinde Ahmet Takımcılar ile Mehmet Davulcular arasında bulunan husumet nedeni ile çıkan tartışma ve kavga ailelerinde karışması ile büyüdü

Mağusa’da dün öğle saatlerinde Ahmet Takımcılar ile Mehmet Davulcular arasında bulunan husumet nedeni ile çıkan tartışma ve kavga ailelerinde karışması ile büyüdü. Kavgada kesici aletlerle taraflar yaralandı, sopalarla Mehmet Davulcular’ın annesine ait araç hasara uğratıldı. Polis yürüttüğü soruşturmada Ahmet Takımcılar ile Mehmet Davulcular’ın yanı sıra kavgaya karıştığını tespit ettiği Mehmet Takımcılar’ı tutukladı. Zanlılar bugün Mağusa Kaza Mahkemesi’nde yargıç karşısına çıkarılarak hanlarında 3 gün tutukluluk süresi temin edildi. Polis mahkemede, kavgaya karıştığını tespit ettikleri 3 kişinin daha arandığını açıkladı.

ARANAN ŞAHISLAR, KAYIP EMARELER VAR

Olayın soruşturmasını yürüten polis memuru Mehmet Emin Doğan mahkemede verdiği ifadesinde, 7 Kasım 2020 tarihinde saat 15:00 sıralarında, zanlı Mehmet Davulcular ile Mehmet Takımcılar’ın aralarında bulunan husumet yüzünden meydana gelen tartışma neticesinde kavga ettiklerini ve henüz tespit edilemeyen kesici aletlerle birbirlerini yaraladıklarını açıkladı. Kavgaya ailelerin de karıştığını belirten Doğan, ailelerin karıştığı kavgada yer aldığı tespit edilen zanlı Ahmet Takımcılar’ın beraberindeki 3 kişi ile birlikte zanlı Mehmet Davulcular’ın annesine ait araca tecavüzkâr alet olan sopalarla vurup hasara uğrattığının tespit edildiğini kaydetti. Olayla ilgili yürütülen soruşturmanın yeni başladığına işaret eden Doğan, zanlıların 3 gün poliste tutuklu kalmasını talep etti.

Diğer Haberler