FutbolKıbrısManşetSporToplum

DTB’den Sansasyonel Galibiyet 7-1

Aksa Süper Lig’de 6. Haftanın önemli maçında Doğan Türk Birliği ile Göçmenköy takımları karşı karşıya geldi. Son 2 maçında 6 puan Doğan Türk Birliği Göçmenköy ağlarına 7 gol atarak sansasyonel bir sonuç aldı

Aksa Süper Lig’de 6. Haftanın önemli maçında Doğan Türk Birliği ile Göçmenköy takımları karşı karşıya geldi. Son 2 maçında 6 puan Doğan Türk Birliği Göçmenköy ağlarına 7 gol atarak sansasyonel bir sonuç aldı.

Stad: Girne 20 Temmuz Mete Adanır
Hakemler: Utku Hamamcıoğlu, Serdar Gürpınar, Mustafa Torun
DTB: Ozan, Salih, Mustafa Kemal, Halil, Tansel, Emin, Ahmet, Ali Akbulut, Ali Savaşan, Billy, Farouk
Göçmenköy: Yusuf, Gökhan, Bayram, Reşit, Ndue, Hüseyin, Bekir, Malik, Mahmut İneci, Alaatin, Samet
Goller: Dk 3 Halil Turan Dk 42-48-69 Billy Michel Dk 45-51 Tansel Ekingen Dk 80 Kenan Oshan (Doğan Türk Birliği) Dk 87 Hüseyin Sadıklar (Göçmenköy)

Girne 20 Temmuz Mete Adanır Stadı’nda oynanan haftanın önemli maçında Doğan Türk Birliği Göçmenköy ağlarına 7 gol attı. Maça etkili başlayan ev sahibi takım 3. dakikada Halil Turan ile 1-0 öne geçti. Golden sonra etkili ataklarını sürdüren ev sahibi takım 42. Dakikada Billy Micheal ile 2-0 Tansel Ekingen ile de 45 de skoru 3-0 yaptı. İlk devre bu skorla tamamlandı. İkinci yarıya etkili başlayan ev sahibi takım 48’de Billy ile 4-0’a 51. dakikada Tansel Ekingen ile skoru 5-0’a getirdi. Turan Altay’ın öğrencileri 69’da Billy ile farkı 6 ya çıkardı. 80. Dakikada Kenan Oshan ile bir gol daha bulan Doğan Türk Birliği skoru 7-0 yaparken 87’de Hüseyin Sadıklar takımının tek golünü atmış oldu. Maçı Doğan Türk Birliği 7-1 kazandı.

Diğer Haberler