KıbrısManşet

Lefkoşa’da kumarhaneye girmeleri yasak olan 19 kişi tespit edildi

Lefkoşa ve İskele Polis Müdürlükleri sorumlulukları alanları içerisinde asayiş ve trafik denetimleri gerçekleştirdi. Lefkoşa’da yapılan asayiş denetimleri esnasında kumarhaneye girmeleri yasak olan 19 kişi tespit edilirken, trafik denetimlerinde ise 199 araç sürücüsü hakkında ileri işleme gidildi. İskele’de yapılan denetimler sonucunda ise 49 araç sürücüsü hakkında ileri işleme gidilirken, 1 araç trafikten men edildi

Hafta sonu, 21.00 ile 01.00 saatleri arasında, Lefkoşa ve İskele Polis Müdürlükleri sorumluluk alanları içerisinde asayiş ve trafik denetimleri gerçekleştirdi.

Yapılan denetimler sonucunda; Lefkoşa’da faaliyet gösteren işçi pansiyonu, kahvehane, gece kulüpleri kontrol edilmiş olup herhangi bir olumsuzluk tespit edilmezken, kumarhanelerde yapılan kontrolde, kumarhaneye girmeleri ve bulunmaları yasak olan 19 kişi tespit edildi.

Bahse konu şahıslar ve kumarhane sorumluları hakkında yasal işlem başlatıldı.  Ayrıca vatandaşlar sosyal mesafe kurallarına uymaları konusunda uyarıldı.

Trafik ekiplerinin gerçekleştirdikleri denetimler sonucu ise 926 araç kontrol edilmiş ve suç işlediği tespit edilen 199 araç sürücüsü hakkında ileri işleme gidildi.

İSKELE’DE 49 ARAÇ SÜRÜCÜSÜ HAKKINDA İLERİ İŞLEME GİDİLDİ, 1 ARAÇ TRAFİKTEN MEN!

İskele’de faaliyet gösteren 2 kumarhane, bet ofis ve eğlence merkezleri kontrol edilmiş ve herhangi bir olumsuzluk tespit edilmedi.

Ayrıca vatandaşlar sosyal mesafe kurallarına uymaları konusunda uyarıldı.

Trafik ekiplerinin gerçekleştirdikleri denetimler sonucu ise 420 araç kontrol edilmiş ve suç işlediği tespit edilen 49 araç sürücüsü hakkında ileri işleme gidilirken, 1 araç trafikten men edildi.

Diğer Haberler