EkonomiGenelKıbrısManşet

Near East Bank Yaz Kredisi müjdesini duyurdu

Near East Bank, müşterilerinin nakit İhtiyaçlarını karşılamak için büyük fırsat sunan yaz kredisi müjdesini verdi.

Near East Bank, müşterilerinin nakit İhtiyaçlarını karşılamak için büyük fırsat sunan yaz kredisi müjdesini verdi.

Müşterilerinin çeşitli yelpazelerde ihtiyaçlarını hızlı ve kolayca karşılayabilmesi ve ihtiyaç duyulan nakit gereksinimindeki yüklerini hafifletmek imkanı sunuyor. Düşük faiz oranlarıyla dikkat çeken yaz kredisi kampanyası aylık %4,42’den başlayan faiz oranı ve 72 aya kadar vade imkanı ile düşük faiz ve uzun vade ile taksit kolaylığı sağlayarak müşterilerine ekonomik rahatlama sağlıyor.

Near East Bank’ın mobil uygulaması veya internet bankacılığı üzerinden yapılan başvuralar, hızlı değerlendirme süreciyle sonuçlanarak acil nakit ihtiyaçlarına çözüm sağlıyor.

Near East Bank Genel Müdür Yardımcısı Timuçin Samancıoğlu, yaz kredisi kampanyasını başlatarak her geçen gün artan ihtiyaçlara finansal destek sağladıklarını belirtti. Samancıoğlu , ne güzel şeymiş düşünülmek sloganıyla yola devam eden Near East Bank’ın müşterilerinin her daim özel olduklarını hissettirmek amaçlı kredi kullanan müşterileri arasında noter huzurunda yapılan çekiliş ile Kebab House, Dorana Hotel ve Mimoza Hotel’den çeşitli hediyeler verdiklerini dile getirdi.

Diğer Haberler