GenelManşetTürkiye

Peker, Korkmaz Karaca’ya ait olduğunu iddia ettiği yazışmayı yayınladı

Sedat Peker, Sezgin Baran Korkmaz’ın aracını kullandığını kabul eden AKP’li Korkmaz Karaca’nın Konya’daki bir iş adamıyla yaptığını iddia ettiği Whatsapp yazışmasını yayınladı.

 Peker, Süleyman Soylu için ise akşam saatlerini işaret etti.

Suç örgütü lideri Sedat Peker, daha önce firari iş insanı Sezgin Baran Korkmaz’ın aracını kullandığını kabul eden Cumhurbaşkanlığı Ekonomi Politikaları Kurulu Üyesi Korkmaz Karaca’nın  Konya’daki bir iş adamıyla yaptığını iddia ettiği Whatsapp yazışmasını yayınladı.

Söz konusu yazışmada, Karaca olduğu iddia edilen hesaptan “Tamer’im, şimdi beyefendinin özel kaleminde aradılar. Nihat Zeybekçi ile Denizli’ye geçmem istendi. Reise saygılarımı ilet lütfen. Haftaya kalacak. Benim adıma hem saygılarımı ilet, hem de hakkını helal etsin. Allah’a emanet ol” diye yazıldığı görülüyor.

Peker, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu için ise, “40 yaşından genç kardeşlerim, akşam saatlerinde süslü sülümanın kasası olan açıklayacağım şahsın bilgilerini iyi takip ederseniz, inanın sbk holding’te yaşananların devede kulak kaldığını göreceksiniz” ifadesini kullandı.

Peker’in paylaşımları şöyle:

“Süslü sülümanın kankası Korkmaz Karaca, çevrendeki seni arayan dostlarına Ben Sedat Peker’le görüşmek için haber göndermedim deyip yeminler ediyormuşsun. Bu yüzden Konya’daki iş adamıyla yaptığın whatsapp yazışmalarının bir tanesini yayınlamak zorunda kaldım. Deniz Baykal da bana dava açacağını söylüyormuş. Bence kendisini uyar. Belli bir yaşa gelmiş, daha büyük rezillikler yaşamadan kalan günlerini sessizce yaşasın. Size değil de kızın ailesine saygısızlık olur.

Korkmaz Karaca, aynı senin gibi süslü sülümana destek olmasın diye uyardığım kişilerden biri, bana tamam diyip perde arkasından da doncu sülü için lobi çalışmaları yapıyor. Akşamleyin onu adadan yollayacağız (ileride de cezaevine girer). Telefonuyla görüştüğümüz diğer arkadaşın ismi patlamasın diye onlardan bahsetmeyeceğim. Ancak tüm Türkiye’nin tecrübe ettiği üzere, beni yalanlayanlardan hiç hoşlanmam.

SOYLU İÇİN ‘AKŞAM SAATLERİ’Nİ İŞARET ETTİ 

40 yaşından genç kardeşlerim, akşam saatlerinde süslü sülümanın kasası olan açıklayacağım şahsın bilgilerini iyi takip ederseniz, inanın sbk holding’te yaşananların devede kulak kaldığını göreceksiniz. Muhalif gazetecilere mutlaka baskı uygulayın kardeşlerim.”

Diğer Haberler