EkonomiGenelKıbrısManşet

Near East Bank’tan her bütçeye uygun kredi imkanı

Near East Bank, geniş yelpazede sunduğu ürün portföyünde her sene yenileyerek sunduğu yeni yıl ihtiyaç kredisini hazırladı. Her yıl müşterilerin yoğun ilgisini çeken Near East Bank Yeni Yıl Kredisi, Ekim ayı ile birlikte müşterilerin kullanımına sunuluyor.  

Near East Bank, geniş yelpazede sunduğu ürün portföyünde her sene yenileyerek sunduğu yeni yıl ihtiyaç kredisini hazırladı. Her yıl müşterilerin yoğun ilgisini çeken Near East Bank Yeni Yıl Kredisi, Ekim ayı ile birlikte müşterilerin kullanımına sunuluyor.

Her bütçeye uygun vade seçenekleri, uygun ödemeli koşulları, taksit avantajı ile kredi almada kolaylık sunan Near East Bank, Yeni Yıl Kredisi’nde bu yıl da hediye kampanyasını devam ettiriyor.

 

Hesaplı Sağlık Sigortası Hediye

31 Aralık 2021 tarihine kadar devam edecek Near East Bank Yeni Yıl Kredisi; düşük  faiz oranı ve 36 ay vade ile sunulurken, 25.000 TL ve üzeri kredi kullanan tüm müşterilerine Hesaplı Sağlık Sigortası hediyesi sunuyor. 20.000 TL’ye kadar yatarak tedavi teminatı, acil durumlarda oluşabilecek ağır maliyetin güvencesi, yurt içi anlaşmalı ve anlaşmasız tüm kurumlar ile yurt dışında da teminat limitleri kapsamında sağlık giderlerinizi karşılayacak Hesaplı Sağlık Sigortası ile yeni yıla sağlık güvencesi altında girmenize olanak sağlıyor.

Near East Bank Grup Müdürü  Timuçin Samancıoğlu; “ Müşterilerimizin Aralık ayını beklemeden kullanabilecekleri ve ihtiyaçlarına uygun ödeme seçeneğiyle hazırladığımız yeni yıl kredisini Ekim ayı itibari ile sunuyoruz. Böylece müşterilerimizin yeni yıla diledikleri gibi hazırlanabilmelerini, ertelemek zorunda kaldıkları ihtiyaçlarını alabilmelerine olanak sunmak istedik. 2021 yılını geride bırakırken, pandemi nedeni ile olumsuz devam eden ekonomik  ortamda, daha temkinli davranarak kredi başvurularında en uygun seçenekleri değerlendirme alışkanlığı olan müşterilerimize de önemli bir fırsat sunuyoruz.

Her sene Yeni Yıl Kredimize ilgi çok büyük, bu nedenle koşulları mümkün olduğunca uygun hale getirerek, düşük faiz oranı ve 36 aya kadar vade seçeneğini ürünümüze ekledik. Ayrıca, kredi ürünlerimizi tasarlarken mutlaka ürüne özel avantajlar ekleyerek, memnuniyet seviyesini yükseltmeyi hedefledik. Bu nedenle İhtiyaç Kredisi kampanyamızla yıl boyunca süren Hesaplı Sağlık Sigortasını, Yeni Yıl Kredi kampanyamıza da dahil ederek müşterilerimizin kaliteli sağlık hizmeti almalarını devam ettiriyoruz.” dedi.

Near East Bank’ın sunduğu hediyeli Yeni Yıl Kredisi için bilgi almak ve başvuruda bulunmak için Near East Bank şubelerine bizzat veya, 444 0 632 Çağrı Merkezi’nden, 0542 880 06 32 numaralı WhatsApp hatları ve İnternet Bankacılığı kullanılabilir.

 

Diğer Haberler